You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

One Piece Pirate Warriors 3 Deluxe Edition Switch

Nowy produkt

121,94 zł

One Piece Pirate Warriors 3 Deluxe Edition Switch

W pudełku kod do pobrania gry ze sklepu Nintendo (brak fizycznego nośnika)

Kolejna odsłona cyklu trzecioosobowych gier akcji, łączących mechanikę kultowego japońskiego slashera Dynasty Warriors ze światem równie popularnej mangi One Piece. Głównym bohaterem gry jest młody pirat imieniem Luffy, którego największym pragnieniem jest zostanie królem korsarzy. W tym celu musi on zebrać grupę podobnych sobie zawadiaków i stawić czoła przeciwnikom stojącym na drodze do realizacji marzeń. Tryb fabularny złożony jest z serii misji, podczas których Luffy odwiedza szereg miejsc i spotyka bohaterów znanych z komiksowego pierwowzoru. Jak na slasher przystało, kluczowym elementem rozgrywki jest walka. W grze bierzemy udział w epickich potyczkach z użyciem broni białej oraz magii, zmagając się nawet z dziesiątkami wrogów jednocześnie. Od czasu do czasu czekają nas także pojedynki z bossami, wymagające sprytu i nieco bardziej taktycznego podejścia.

  • Lepszej jakości grafika i animacje: świat One Piece jeszcze nigdy nie był odtworzony tak wiernie
  • Ilość popularnych postaci, które zostają wplecione w fabułę również znacznie się zwiększyła: Sabo, Doflamingo, Fujitora i wiele innych!
  • Poprawiona rozgrywka i nowe, niesamowite akcje współpracy
  • Więcej akcji niż kiedykolwiek w najnowszej odsłonie serii PIRATE WARRIORS, stworzonej przez KOEI TECMO GAMES i BANDAI NAMCO Entertainment.

30 innych produktów w tej samej kategorii: