You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SENSOR KINECT X360+FIGHTERS UNCAGED ZESTAW

Wysyłka w ciągu 3-5 dni.

Używane

81,29 zł

SENSOR KINECT X360+FIGHTERS UNCAGED ZESTAW

SENSOR KINECT

W pełni sprawny, używany sensor ruchu (kamerka) Kinect do konsoli Xbox 360.

gwarancja 12 miesięcy

Kinect to urządzenie przeznaczone do konsoli Xbox 360, pozwalające na sterowanie grami przy wykorzystaniu własnego ciała (skacząc, biegnąc w miejscu, kopiąc, rzucając, łapiąc, etc).

Zostało wyposażone w specjalny czujnik, w skład którego wchodzi kamera, mikrofon oraz przestrzenny sensor ruchu oraz procesor. Dzięki temu możliwe jest odczytywanie ruchów gracza znajdującego się przed telewizorem i przenoszenie ich na ekran w czasie rzeczywistym. Oprócz tego w trakcie rozgrywki można wydawać rozmaite komendy (w kilku dostępnych językach) – w ten sposób następujące interakcja z postaciami widocznymi na ekranie.

Z kontrolera można skorzystać już przy logowaniu się do Xboksa 360, a także w trakcie przeglądania jej zasobów - nic nie staje na przeszkodzie temu, by uruchomić grę korzystając z komendy głosu. Dlatego też na potrzeby Kinecta została przygotowana odświeżona wersja dashboarda (interfejsu konsoli).

Plus dodatkowo gra : FIGHTERS UNCAGED.

Gra użuwana wymaga kontrolera Kinect do działania.

Gatunek: zręcznościowa / bijatyka

Język: angielski
Wiek: 16+
Tryby gry: single player / multiplayer


Fighters Uncaged
korzysta z rosnącej popularności walk MMA i jest pierwszą bijatyką Ubisoftu wykorzystującą sensor Kinect.

Produkcja ta zmusza graczy do wstania z fotela i zmierzenia się z przeciwnikiem bez kontrolera w rękach (bo kontrolerem jest gracz), wykorzystując autentyczne style walki jak np. tajski boks, byśmy mogli poczuć się niczym zawodnik tej czy innej dyscypliny. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, dostępny jest także wariant kooperacji za pośrednictwem Internetu.

Przy wykorzystaniu nowego kontrolera Microsoftu możemy wyprowadzić ponad 70 różnorodnych ciosów. Wśród nich nie zabrakło również zagrań specjalnych, które aktywujemy głosem. Poszczególne starcia z przeciwnikami toczą się nie na ringu, ale w oryginalnych miejscówkach takich jak dach budynku czy opuszczony kościół. Warto zaznaczyć, że w grze zaimplementowano system rozwoju postaci, polegający na odblokowywaniu nowych umiejętności dla naszych wojowników.

30 innych produktów w tej samej kategorii: