You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Konsola PS4 PlayStation 4 500gb plus 2 x dualshock+ Fifa 19 pl

Nowy produkt

1 218,70 zł


       Konsola PlayStation 4
zapewnia wspaniałą rozrywka i fenomenalne efekty, które zaspokoją potrzeby każdego gracza. Jakość obrazu, duża ilość opcji korzystania z samej konsoli sprawi, że ciężko jest oderwać się od gry. To nowoczesny produkt najwyższej jakości.


       Niesamowita rozrywka!
Konsolę charakteryzuje fenomenalna grafika HDR, która pozwala na wykorzystywanie w pełni wysokiej dynamiki gier dzięki wysokiej jakości układowi graficznemu AMD Radeon o mocy 1.84 teraflopa, posiadającemu o 50% większą liczbę rdzeni graficznych oraz wyższą przepustowość shader module. Dbałość o szczegóły, ostrość, płynność oraz szybkość obrazu umożliwia czerpanie niewiarygodnych wrażeń z gry.


       Gra na nowym poziomie
Gracze, którzy posiadają telewizory z technologią 4K będą zachwyceni możliwościami, jakie daje im konsola PS4. Gry dostarczają niezwykłą precyzję obrazu – wszystko dzięki jakości 4K, gwarantującej wyrazistość wszystkich szczegółów, nawet tych najmniejszych. Rozgrywanie meczu na konsoli będzie wyglądało na rozgrywkę w prawdziwym świecie. Programy, filmy i teledyski można teraz przesyłać strumieniowo z wielu aplikacji, które są dostępne, a także z serwisów YouTube czy też Netflix.


       Dodatkowe funkcje
Konsola posiada 3 porty USB w wersji Super Speed, porty HDMI oraz Bluetooth. Można połączyć się z Internetem dzięki Wi-Fi i bezproblemowo korzystać ze swojego łącza. Szybkość działania zapewni 8-rdzeniowy procesor i 8 GB pamięci RAM.

      W skład zestawu wchodzi:

  • Konsola PS4 500GB
  • 2x Bezprzewodowe kontrolery Dualshock 4
  • Kabel HDMI
  • Kabel zasilający
  • Słuchawki
  • Grę Fifa 19 w polskiej wersji językowej      Zestaw zawiera również ekskluzywne dostęp, który pozwala na zagranie jednych z najlepszych graczy FIFA Ultimate Team, a także specjalny przewodnik pomagający w stworzeniu zwycięskiej drużyny FUT.

      EKSKLUZYWNA TREŚĆ ZAWARTOŚCI ZESTAWU:

  • Trzech graczy FIFA Ultimate Team ICON w pięciostopniowym okresie wypożyczenia w czasie gry.
  • Pakiet rzadkich graczy FIFA Ultimate Team.    Produkt nowy, Fabrycznie zapakowany.

30 innych produktów w tej samej kategorii: