You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

0000007188

KONSOLA NINTENDO SWITCH NEON RED & BLUE + GRA SPLATOON 2 (WERSJA CYFROWA)

Nowy produkt

1 381,30 zł

KONSOLA NINTENDO SWITCH NEON RED & BLUE

Nintendo Switch
WYJĄTKOWA KONSOLA OD NINTENDO
Nieważne, czy wolisz granie na kanapie, w ruchu, samotnie lub z przyjaciółmi - konsola Nintendo Switch to pierwsza hybrydowa konsola, która spełni oczekiwania każdego gracza! Sprzęt składa się z tabletu i stacji dokującej, dzięki której bez problemu podłączysz konsolkę do telewizora, ciesząc się z gry na dużym ekranie. Po podpięciu dwóch bocnzych nakładek, tablet służy jako konsola przenośna, z dotykowym ekranem i żywotnością baterii do 6,5 godzin.

GRAJCIE RAZEM
Wystarczy wysunąć nóżkę z tyłu tabletu i odpiąć boczne nakładki, aby zamienić go w ekran i cieszyć się wspólną grą w każdym miejscu, o każdej porze.

JOY-CON

Jeden kontroler lub dwa, w pionie lub poziomie, kontrola ruchu lub przyciski - Joy-Con i Nintendo Switch dają Ci pełną swobodę grania!


Wykorzystaj dołączony do zestawu Joy-Con grip, aby połączyć go w tradycyjny pad!

Gotowi do drogi? Wsuń Joy-Con po bokach
tabletu i graj w trybie przenośnym!


Chcesz podzielić się grą ze znajomym? Oddaj mu jeden z Joy-Conów i wspólnie bawcie się na jednym ekranie!

WSTĘPNA SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • Żywotność baterii od 3,5 do 6,5 godzin - zależnie od gry i używanych aplikacji.
  • Pamięć wewnętrzna 32 GB, z możliwością rozbudowy poprzez karty microSDXC
  • 6.2 calowy ekran dotykowy z rozdzielczością 1280x720
  • Dwa porty USB 2.0 przy stacji dokującej
  • Port HDMI przy stacji dokującej
  • Wyjście Audio Jack na tablecie

SPLATOON 2

Język: Angielski
Gatunek: Akcja
PEGI: 7+

Tradycyjne walki 4 na 4 powracają w pełnym sequelu oryginalnego hitu, wraz z nowymi planszami, nowymi ubraniami i nowymi broniami, takimi jak dwuręczny Splat Dualies. Gracze mogą rywalizować na telewizorze lub podczas podróży. Niezależnie od tego, czy używać będą kontrolera Nintendo Switch Pro (sprzedawany oddzielnie) czy Joy-Conów, gracze mogą celować za pomocą żyroskopu. Splatoon 2 wspiera mecze multiplayer zarówno lokalne, jak i online.

Gra wspierać będzie także chat głosowy, dzięki nowej aplikacji Nintendo Switch (darmowa, limitowana wersja aplikacji dostępna będzie tego lata). Po premierze dodaną zostana także nowe mapy, ubrania i bronie, tak jak to miało miejsce w poprzedniej części. Gra Splatoon 2 wydane ma zostać tego lata.

*Gra Splatoon 2 dodawana jest w formie kodu do pobrania gry z oficjalnego sklepu internetowego Nintendo eShop (wersja cyfrowa).

15 innych produktów w tej samej kategorii: