You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

DANCE CENTRAL SPOTLIGHT (X0NE) produkt cyfrowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt

24,90 zł

Kupując ten produkt i dokonując płatności z góry otrzymasz drogą emailową kod umożliwiający pobranie gry na dysk konsoli bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów wysyłki!

  1. Dokonaj przelewu na nasze konto wybierając przelew tradycyjny bądź szybkie płatności Przelewy 24.
  2. Po otrzymaniu płatności prześlemy kod na maila

Gra obsługuje kontroler ruchu Kinect i wymaga go do działania.

Wersja językowa: angielska
Kategoria wiekowa: 12 +
Gatunek: gra muzyczna / taneczna


Dance Central Spotlight to gra taneczna na konsolę Xbox One dystrybuowana jedynie drogą cyfrową.

Dance Central Spotlight jest czwartą odsłoną największego konkurenta Just Dance. W tej części duży nacisk położono na różnorodność trybów zabawy, dostępność hitów z pierwszych miejsc list przebojów oraz powrót znanych z poprzednich części tancerzy, jak chociażby duetu Riptide Crew, reprezentowanego przez Bodiego i Emilię.

Wśród dostępnych lokacji, w których popisać będziemy się mogli talentem tanecznym, są m.in. lotnisko czy stacja metra, natomiast podstawą ścieżki dźwiękowej jest 10 utworów, do których zaliczają się "Counting Stars" OneRepublic, "Wake Me Up" Avicii czy "Happy" Pharella Williamsa. Warto jednak dodać, że każdego tygodnia lista piosenek wzbogacana będzie o jedną pozycję ze szczytu list przebojów.  Kolejne utwory użytkownik może nabyć za pośrednictwem Xbox Live.

Spośród 8 trybów gry, cztery z nich skupione będą na zróżnicowanym poziomie trudności, dwa kolejne posłużą natomiast do ćwiczeń, łącząc przyjemne z pożytecznym, natomiast dwa ostatnie będą wyzwaniem dla tych, którzy zechcą wybrać pomiędzy łatwą, a trudną do wykonania choreografią.
Poza docelowym trybem rozgrywki w Dance Central Spotlight znajdziemy także opcję fitness. Zamiast tańczenia do krótkich utworów będziemy musieli wytrzymać na parkiecie półtorej godziny – ma to być trening, w którym uda nam się zrzucić zbędne kilogramy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: