You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

0000007948

KONSOLA PLAYSTATION 4 SLIM 500GB+DODATKOWY PAD+GRAN TURISMO

Wysyłka w ciągu 2-4 dni.

Nowy produkt

1 379,00 zł

KONSOLA PLAYSTATION 4 SLIM 500GB+DODATKOWY PAD+GRAN TURISMO

Poczuj dreszcz emocji, prowadząc najszybsze i najpiękniejsze samochody w jakości HDR* w Gran Turismo™ Sport – realistycznym symulatorze jazdy. Limitowana edycja PS4™ GT Sport wyposażona jest w wyjątkową stylizowaną srebrną obudowę i dysk twardy o pojemności 1 TB, a w komplecie znajduje się także limitowana edycja bezprzewodowego kontrolera DUALSHOCK®4 z panelem dotykowym ozdobionym kultowym logo GT Limitowana edycja zawiera także GT Sport na płycie Blu-ray Disc™ ze specjalną dodatkową zawartością, w tym 250 000 kredytów w grze, pakiet naklejek na nadwozie, chromowany kask wyścigowy w grze oraz 60 awatarów PS4 Zaprojektowana na nowo konsola PlayStation®4!


Poznaj bardziej smukłe, mniejsze PS4™, które oferuje graczom niesamowite wrażenia z gier. Objętość nowej PS4 jest mniejsza o ponad 30% w porównaniu do poprzednich modeli konsoli, a jej waga została odchudzona o odpowiednio 25% i 16% w porównaniu do pierwszej (seria CUH-1000) i obecnej (CUH-1200) wersji PS4™. Dodatkowo, nowa wersja konsoli PS4™ jest teraz jeszcze bardziej energooszczędna – wykorzystanie energii zredukowano odpowiednio o 34% i 28% w porównaniu do pierwszego i obecnego modelu PS4™.

Inteligentniejsza rozgrywka Gry bez ograniczeń High Dynamic Range - Poznaj niewiarygodnie żywe, jaskrawe kolory, jakie zapewnia technologia HDR. Soft 4.0 - Organizuj swoje gry i aplikacje, udostępniaj je znajomym za pomocą nowego, intuicyjnego interfejsu. Share Play - Nie możesz przejść któregoś fragmentu gry? Potrzebujesz wsparcia w pełnej akcji sesji dla wielu graczy? Poproś o pomoc przyjaciela nawet jeśli nie ma on gry, w którą właśnie grasz. Automatyczne pobieranie aktualizacji w tle - Aktualizacje systemowe oprogramowania i gier są pobierane w tle. W ten sposób konsola PS4 jest zawsze gotowa do działania.

Graj podczas pobierania - W grę zakupioną w sklepie PlayStation Store możesz grać już podczas jej pobierania na konsolę PS4. Graj w używane gry - Gry na konsolę PS4 możesz wymieniać, sprzedawać, pożyczać znajomym lub po prostu zatrzymać je na zawsze. Wybór należy do ciebie. Precyzyjna kontrola DUALSHOCK 4 Kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 ma teraz nowy wygląd i charakter, z lepiej widocznym, kolorowym paskiem świetlnym. To najbardziej ergonomiczny, intuicyjny kontroler PlayStation, jaki kiedykolwiek zaprojektowano. Pochwal się najwspanialszymi monentami ze swoich rozgrywek, korzystając z przycisku SHARE. Korzystaj z nowego panelu dotykowego, kolorowego paska świetlnego i najlepszego wzornictwa, jakie udało się nam stworzyć. Graj z o wiele większą precyzją dzięki zintegrowanym czujnikom ruchu, głośnikowi i sterowaniu dotykiem.

Zestaw zawiera:

  • konsolę Playstation 4 SLIM 500TB 
  • Grę Gran Tursimo Sport
  • 2 x pad DualShock 4  
  • zestaw słuchawkowy
  • kabel USB
  • kabel zasilający

Gwarancja : 12 miesięcy realizowana na podstawie dowodu zakupu w autoryzowanym serwisie producenta. 

Wiecej informacji  : strona internetowana producenta.

30 innych produktów w tej samej kategorii: