You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

0000004723

Mortal Kombat X PS4

Nowy produkt

60,89 zł

Gra jest nowa, w folii

Wersja językowa:
Polskie napisy (okładka angielska)
Gatunek: gra akcji / bijatyka
Wiek: 18+
Tryby gry: single / multiplayer

Mortal Kombat, jedna z najbardziej brutalnych i najbardziej znanych bijatyk wszech czasów wraca na konsole nowej generacji. Dziesiąta odsłona, kontynuacja gry z 2011 roku.

Fundamenty rozgrywki pozostały niezmienione. Dwójka wojowników, arena, krwawy pojedynek na śmierć i życie, który często kończy się poprzez brutalne „fatality”. Grać można w trybie zarówno jedno-, jak i wieloosobowym – w przypadku tego pierwszego pojedynki odbywają się w ramach "kampanii", opowiadającej dość bogatą, historię.

W Mortal Kombat X nie zabrakło również innowacji względem poprzedniej części. Wynikają one w pewnej mierze z faktu, że część akcji omawianego tytułu toczy się w nawet dwadzieścia pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej odsłony. Wobec tego niektórzy wojownicy zniknęli, a ich miejsce zajęły nowe postacie takie jak Cassie Cage, córka Johny’ego i Sonyi czy wzorowany na azteckich bogach Kotal Kahn. Co więcej, każdy z zawodników występuje teraz w kilku wariantach, różniących się między sobą stosowaną taktyką, stylem walki oraz dostępnymi ciosami.

Ponadto, rozbudowy doczekały się funkcje sieciowe. Gracze mogą toczyć starcia w ramach globalnej walki o dominację, gdzie sytuacja i obraz świata ulegają nieustannym zmianom, wraz z każdym rozegranym pojedynkiem. Oprócz tego nie zabrakło także kilku niedostępnych wcześniej form odbywania walk.

30 innych produktów w tej samej kategorii: