You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

0000004541

FLOCKERS (PS4)

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt

63,33 zł

FLOCKERS (PS4)

Gra nowa, w folii. Polskie napisy w grze!

NOWOŚĆ DOSTĘPNA OD RĘKI!

Flockers jest grą logiczną korzystającą z rozwiązań znanych zniezapomnianej serii Lemmings. Grę tą stworzył brytyjski zespół ze studia Team 17 -to jest pierwszy nowy tytuł od ponad 10 lat wydany przez tego dewelopera. Za inspirację do stworzenia tej gry posłużyły dla autorów makabryczne animacje oraz filmy Tima Burtona. Jest to widoczne w steampunkowych projektach poziomów oraz upiornym poczuciu humoru.

Jak sugeruje nam angielski tytuł gry, głównymi bohaterami Flockers są owce. Zadaniem gracza jest bezpieczne przeprowadzenie jak największej grupy pędzących przed siebie przez najeżone niebezpieczeństwami plansze zwierzątek. Istnieje możliwość przydzielania owcom różnych specyficznych profesji, pomagając tym samym reszcie naszego stadka w trudnej drodze do celu. Właśnie te specjalne umiejętności pomogą nam w ominięciu różnych przeszkód. Nie obędzie się jednak bez ofiar. Od graczy wymagane będzie wykazanie się refleksem oraz umiejętnością strategicznego planowania kolejnych akcji jak również znajomością poziomów.

Oprawa graficzna Flockers została wykonana w technice 2,5D. Projekty i animacje owieczek wywołują uśmiech na twarzy, przywodząc na myśl serię Worms. Lokacje najeżone są wymyślnymi pułapkami oraz elementami budującymi specyficzny klimat tej gry.

Wersja językowa: polskie napisy

Tryb gry: single player

Wymagania wiekowe:  16+

30 innych produktów w tej samej kategorii: