You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Nowy
Craftworlds Spiritseer Warhammer 40000 Zobacz większe

Craftworlds Spiritseer Warhammer 40000

wysyłka 5 dni roboczych

Nowy produkt

53,65 zł

Craftworlds Spiritseer Warhammer 40000

Eldarzy to starożytna rasa która opiera swoją siłę na podstępie oraz władaniu mocami psionicznymi. Wiele eonów temu rządzili całymi galaktykami lecz duma doprowadziła do upadku ich imperium. Wojownicy eldarscy do perfekcji opanowali arkana sztuki wojennej czyniąc z niej prawdziwą maestrię. Eldarzy charakteryzują się doskonałym władaniem siłami psionicznymi, a ich elitarne armie nie mają sobie równych. Wykorzystują niezrównaną inteligencję , doświadczenie oraz technologie do odbudowy swojej świetności.

Craftworlds Spiritseer jest mistrzem w przywoływaniu i prowadzeniu duchów zmarłych . Po latach studiowania magii i odwiecznych żywiołów stał się prawdziwym nekromantą. Przez swoje zaklęcia i magię jest w stanie stworzyć potężne upiorze widma takie jak: Wraithguard i Wraithlords.

W pudełku znajdziesz :

  • Plastikowy wieloczęściowy model Citadel
  • Bohater poprzednio dostępny tylko w zestawie Wake the Dead.

Produkt nowy, w folii, renomowanej firmy Games Workshop.

Modele są wykonane z plastiku lub metalu , wymagają samodzielnego złożenia i pomalowania. Pudełko nie zawiera kleju, farbek, pędzelków i widocznych na wizualizacji elementów terenu. Te elementy kupisz u nas oddzielnie.

22 innych produktów w tej samej kategorii: