You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Regulamin


1. Sklep internetowy firmy PLAYER z siedzibą w Białymstoku, 15-873, ul. Bohaterów Monte Cassino 6/14, wpisanej do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Choroszczy pod nr 1621, NIP 966-061-77-11, REGON 050663718, znajdujący się pod adresem playergames.pl, umożliwia dokonywanie zakupów przez Internet.
2. Wszystkie ceny produktów są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto).
3. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie przez Kupującego formularza zamówienia poprzez wybranie sposobu dostawy i płatności oraz podanie adresu dostawy i danych kontaktowych.
4. Zakupione produkty są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
5. Kupujący posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
6. Koszty przesyłki są pokrywane przez Kupującego. W określonych przypadkach, o ile po uprzednim kontakcie dopuści je PLAYER, opłata za dostawę zamówionych towarów może zostać przerzucona na sklep.
7. Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru osobistego zakupionych towarów w sklepach stacjonarnych firmy PLAYER.
8. Zamówienia wysyłkowe są realizowane codziennie, w każdy dzień roboczy.
9. Przed realizacją zamówienia zewnętrzny stan produktów jest zawsze drobiazgowo sprawdzany. Firma PLAYER nigdy nie wysyła towaru z takimi uszkodzeniami jak pęknięte/zmiażdzone/połamane pudełko.
10. W przypadku, gdy zakupiony towar posiada wadę fabryczną lub innego typu uszkodzenie (nie zaistniałe w wyniku niewłaściwego użytkowania) Kupującemu przysługuje prawo reklamacji produktu. W takim przypadku należy skontaktować się z PLAYER lub z odpowiednim serwisem, jeśli producent reklamowanego towaru tego wymaga.
11. Jeżeli reklamowany towar jest wysyłany do PLAYER, do przesyłki proszę dołączyć opis wady.
12. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego może na własny koszt bez podania przyczyny zwrócić zakupiony towar w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki.
13. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczone w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
14. Do zwracanego towaru należy sporządzić odstąpienie od umowy, które Kupujący może przesłać w formie elektronicznej na adres email firmy PLAYER sklep@playergames.pl, bądź w formie pisemnej razem ze zwracanym towarem.
15. Towar powinien być zwrócony na adres: Sklep PLAYER, ul. Bohaterów Monte Cassino 6 lok. 14, 15-873 Białystok.
16. Kupujący zakładając konto bądź składając zamówienie w sklepie playergames.pl i akceptując Regulamin wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę PLAYER w celu realizacji złożonego zamówienia.
17a. Dane osobowe Kupującego są przechowywane oraz przetwarzane zgodnie z przepisami Ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim;
17b. Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (nazwa użytkownika, adres e-mail, adresu IP) przez Player Krzysztof Borkowski przy ul.Bohaterów Monte Cassino 6 lok. 14 z siedzibą w Białymstoku w celach: marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług, analizowania moich preferencji, aktywności w tym na przesyłanie mi elektronicznego newslettera. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przechowywane przez okres 10 lat. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji powyższych uprawnień, osoba której dane dotyczą może wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: sklep@playergames.pl.
18. Kupującemu przysługuje prawo do wglądu, korekty bądź usunięcia swoich danych przetwarzanych przez PLAYER.
19. Wybierając Subskrypcję emailową Kupujący wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji o promocjach i nowościach sklepu playergames.pl. Subskrypcję Kupujący może w każdej chwili wyłączyć wprowadzając stosowne zmiany w opcjach swojego konta.
20. Sklep playergames.pl jest uczestnikiem programu „Zaufane Opinie” w ramach usługi świadczonej przez Grupę Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), ul. Grunwaldzka 182, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000268796, polegającej na przesyłaniu przez Grupę Allegro do Kupujących za pośrednictwem poczty elektronicznej ankiet służących uzyskaniu opinii na temat transakcji dokonanych w sklepie, a także na zamieszczaniu w serwisie Ceneo.pl opinii wyrażonych przez Kupujących w rezultacie otrzymania ankiet.
21. Kupujący dokonujący zakupu w sklepie playergames.pl może dobrowolnie wyrazić zgodę na przekazanie jego danych osobowych w postaci adresu e-mail do Grupy Allegro oraz jego przetwarzanie przez Grupę Allegro jego danych osobowych – wyłącznie w celu wypełnienia ankiety wskazanej w punkcie 20.