You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

0000006989

AUTA 3 DRIVEN TO WIN / WYSOKIE OBROTY (XBOX ONE)

Nowy produkt

209,90 zł

Gra nowa, w folii.

Język: Polski (napisy)
Gatunek: Wyścigi
PEGI: 3+

Auta 3: Wysokie obroty (PS4) – odświeżona wersja gry wyścigowej z disneyowskimi autami w rolach głównych, która wcześniej była znana fanom serii jako Cars 3: Driven To Win. Obecnie tytuł doczekał się wersji na najnowszą konsolę Sony, dzięki czemu wielbiciele roześmianych samochodów będą mogli cieszyć się obrazem w jeszcze lepszej jakości i jeszcze bardziej widowiskowymi efektami specjalnymi.

Gra jest ściśle związana z serią filmów animowanych, której bohaterami są te same czterokołowce. Fabuła konsolowej wersji wyścigówki rozwija wątki zawarte w poszczególnych odcinkach serialu dla najmłodszych.

Programiści z disneyowskiego studia Pixar oddali do dyspozycji małych graczy aż 20 pojazdów i tyle samo tras, które wszystkie dzieciaki zaznajomione z bajką rozpoznają od razu, a te, które nie oglądały kreskówki, prędko i bez trudu opanują.

Najmłodsi kierowcy mają do dyspozycji aż 6 trybów rozgrywki, pozwalających zarówno na zmierzenie się z przeciwnikami obdarzonymi Sztuczną Inteligencją, jak i rówieśnikami zasiadającymi za kierownicą innych samochodów biorących udział w wyścigu. W pierwszym wypadku możliwe będzie określenie poziomu trudności wyścigów, natomiast zarówno w trybie przeznaczonym dla pojedynczego gracza, jak i trybie multiplayer, dostępna będzie daleko posunięta modyfikacja wyglądu i cech pojazdów. Co więcej, auta będą się „uczyły” na podstawie zachowań swoich kierowców i rywali, dzięki czemu będzie możliwe skuteczniejsze wykorzystanie ich możliwości.

Różnice pomiędzy poprzednią a najnowszą wersją Aut dotyczące szaty graficznej i mechaniki rozgrywki są naprawdę spore. Choć samochodziki nadal mają dobrze znany, kreskówkowy wygląd, to ich karoserie lśnią w wysokich rozdzielczościach i pełne są robiących spore wrażenie światłocieni. Efekty specjalne, takie jak wybuchy ognia, dym, sztuczne ognie i inne fajerwerki obecne na mecie prezentują się bynajmniej nie komiksowo i nie powstydziłaby się ich niejedna gra o fotorealistycznej grafice.

Dzięki znacznej liczbie trybów rozgrywki, atrakcyjnemu wyglądowi oraz dobrze znanym, czterokołowym „bohaterom”, najmłodsi gracze z pewnością spędzą na grze długie godziny, a żadna sesja nie skończy się na jednym wyścigu.

30 innych produktów w tej samej kategorii: